Referencje

 

 

GMINA KLUCZBORK – Kluczbork 09.10.2014

Firma Logicolor była wykonawcą wirtualnego spaceru po mieście Kluczbork. Projekt został wykonany z należyta dbałością, a rezultat spełnił, a nawet przerósł nasze oczekiwania. Oprócz wykonania wysokiej jakości panoram firma zrealizowała nagrania autentycznych dźwięków otoczenia oraz podkłady lektorskie, które stanowią o unikalności dzieła.
Interfejs graficzny został zaprojektowany indywidualnie i jest dopasowany do strony internetowej miasta.

Firma Logicolor, właściciel domeny zwiedzaniewirtualne.pl, to godny polecenia, profesjonalny wykonawca wirtualnych spacerów po miastach.

 

separator

SSZOZ NAD MATKĄ I DZIECKIEM – Opole 08.01.2014

Firma Logicolor była wykonawcą spaceru wirtualnego po Samodzielnym Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu. Oprócz wysokiej jakości materiału zdjęciowego nagrane zostały w sposób profesjonalny filmiki video z naszych oddziałów. Zlecenie zostało zrealizowane bardzo rzetelnie i spełniło nasze oczekiwania co pozwala nam wystawić szczery list referencyjny.

dyr. Edward Puchała

separator

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA – Byczyna 30.08.2013

Firma Logicolor przeprowadziła 30.08.2013 r. w Publicznym Gimnazjum w Byczynie warsztaty fotograficzne “Fotografia dla ciekawskich”. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Wiedza z zakresu fotografii jak i sposób przeprowadzenia warsztatów były na wysokim poziomie w związku z czym z miłą chęcią wystawiamy szczere referencje.

Szymon Godecki

separator

KATEDRA OPOLSKA – Opole 22.06.2012

Firma Logicolor była wykonawcą spaceru wirtualnego po Katedrze Opolskiej. Dzieło zostało wykonane z najwyższą starannością i z dużym wyczuciem estetyki odpowiednim do miejsca w którym było tworzone. późniejsza edycja wykonanego dzieła oraz rozbudowa o kolejne punkty spaceru zostały przeprowadzone szybko i sprawnie. Polecamy firmę Logicolor jako profesjonalnego wykonawcę wirtualnych spacerów.

Ks. Infułat Edmund Podzielny

separator

KS – Wołczyn

Firma Logicolor jest wykonawcą usług reklamowych dla gabinetu kosmetycznego KS w Wołczynie. Projekty graficzne wykonywane przez firmę Logicolor są estetyczne i spełniają nasze oczekiwania. Terminowość usług jest bez zastrzeżeń, a kontakt z firmą – zawsze profesjonalny. Polecam

Katarzyna Starek

separator

MOON HOSTEL – Wrocław 31.05.2011

Firma Logicolor była wykonawcą panoram wirtualnych w hostelu: Moon Hostel we Wrocławiu. Zlecenie zostało wykonane z najwyższą starannością, a panoramy wykonane przez firmę Logicolor spełniły nasze oczekiwania i dały nam sporo radości, gdyż umożliwiły nowoczesną promocje naszego hostelu w internecie.  Jesteśmy zorientowani na stałą współpracę oraz zdecydowanie polecamy firmę Logicolor jako profesjonalnego wykonawcę panoram wirtualnych.

Edyta Cieślińska

separator

EXEE – Kluczbork 22.09.2010

Z firmą Logicolor jesteśmy związani od początku jej istnienia dlatego tym milej jest nam przesłać szczery list referencyjny, który jest zarazem podziękowaniem za stałą i owocną współpracę.

Podczas naszej długoterminowej współpracy utwierdziliśmy, że firma Logicolor jest gwarantem wysokiej jakości usług związanych z profesjonalną fotografią.
Pracowników firmy wyróżnia fakt posiadania ogromnej wiedzy z zakresu poligrafii oraz cecha, która sprawia, że zawsze dawali z siebie więcej niż wymagaliśmy.

Daniel Sokołowski

separator

WBA – Kluczbork 17.08.2010

White Bird Amplification – producent wzmacniaczy lampowych wysokiej klasy jest stałym odbiorcą usług firmy Logicolor. Usługi te są wykonywane w pełni profesjonalnie. Polecam.

Piotr Bocianek

separator

EXIST – Kluczbork

Firma Logicolor dała się poznać jako solidny wykonawca usług reklamowych, obejmujących m.in. projektowanie graficzne i zdjęcia reklamowe.
Wykonane projekty skutecznie przyciągają klienta w związku z czym polecamy firmę Logicolor jako dobrego partnera w biznesie.

Tomasz Kirsz

separator

TOSCA – Kluczbork 05.07.2010

Oświadczam, że firma Logicolor reprezentowana przez P. Łukasza Fojtara była wykonawcą profesjonalnej sesji zdjęciowej dla nowo-otwartego lokalu gastronomicznego Tosca w Kluczborku. Wykonane zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i przyciągają uwagę klienta, co ma znaczący wpływ na rozwój naszego lokalu gastronomicznego. Polecam firmę Logicolor jako kompetentnego wykonawcę zdjęć kulinarnych.

Janusz Mateusiak

separator

MARCO-SAT – Kluczbork 07.06.2010

Firma Logicolor okazała się trafnym wyborem jeśli chodzi o wykonawcę firmowego logo. Zaangażowanie, oraz kreatywność jakim się wykazali pozwoliło nam na wybór odpowiedniego wzoru, który w pełni spełnił nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem polecamy firmę Logicolor jako rzetelnego wykonawcę projektów graficznych.

Anna Kleszcz

separator

FC Stage – Kluczbork 01.02.2010

Oświadczam, że Łukasz Fojtar reprezentujący firmę Logicolor był wykonawcą zdjęć dla potrzeb strony internetowej FCStage.pl. Zdjęcia produktowe wykonywane przez firmę Logicolor charakteryzują się wysoką jakością wykonania i bardzo dokładnym szparowaniem (wycinaniem) tła. Polecam firmę Logicolor jako wykonawcę profesjonalnych sesji produktowych.

Adam Waloszczyk